Пошук
  • RedWord

Як ми облажалися (але швидко виправилися і зробили все правильно)

Визнавати помилки — це теж частина правильного ведення справи. Тож поділимося з вами досвідом, який спіткав нас нещодавно.


Ми співпрацюємо з одним великим замовником, ну, скажімо компанією, що спеціалізується на виготовленні грабель. І от ми формуємо для них новий великий контент-план, в якому за побажаннями замовника враховуємо погодні умови, посівний календар і держсвята — всі дні, коли граблі можуть знадобитися.


Клієнт задоволений, контент-плани затверждено, працюємо. Аж тут маркетолог компанії-парнера пише нам: а як же Міжнародний день грабель?!


Ми ліземо в календар, і, о небеса, через два дні Міжнародний день грабель, а у нас в контент-плані про це анічичирк! Тобто найбільше свято галузі, а ми його не включили!

Посипаючи голову попелом, обіцяємо виправитись, але до свята два дні, а у нас ані теми, ані ідеі, ані тексту. І нічого! Напружилися, помізкували і все встигли, наперед пообіцявши собі бути стократно уважнішими.


Тому тепер до нас можна звертатися ще сміливіше — ми вже навчені і надалі від подібних помилок у вас є страховка.  • Facebook
Зв'язок

(066) 958-75-57

redword.org@gmail.com

Найкращі тексти для бізнесу | Агентство Redword

© 2019 RedWord.org